ikona soczewek okularowych

Soczewki okularowe

Wiemy, że jednym z najważniejszych etapów po wyborze oprawek jest odpowiedni dobór i dopasowanie soczewek do zdiagnozowanej wady wzroku. W naszych Salonach Optycznych w Starachowicach, Siemiatyczach i Łosicach znajdują się wyłącznie soczewki okularowe znanych i sprawdzonych marek o potwierdzonej, wysokiej jakości, zapewniające komfort, bezpieczeństwo, jak i estetyczny wygląd. Współpracujemy między innymi z: ZEISS, HOYA, SHAMIR, a na życzenie Klienta sprowadzamy również produkty marki ESSILOR oraz JZO.

Soczewki okularowe

Jakość widzenia zależy w głównej mierze od doboru rodzaju soczewek. Szkła okularowe mogą być wykonane z różnych materiałów oraz mogą być wyposażone w różne uszlachetnienia. Dobierane są one w zależności od wady wzroku i przeznaczenia.

A więc jak wybrać najlepsze soczewki?

To zadanie należy już do naszych wykwalifikowanych specjalistów. Robimy wszystko, aby zaproponować Tobie takie soczewki okularowe, aby spełniały wszystkie Twoje oczekiwania. W trakcie badania wzroku w Starachowicach, Siemiatyczach oraz Łosicach określimy wszystkie niezbędne wartości, które są niezbędne do doboru szkieł, a następnie przeprowadzimy z Tobą wywiad odnośnie Twoich oczekiwań, co do użytkowania nowych okularów.

Soczewki okularowe znajdującej się w naszej ofercie gwarantują:

Jakość

Oferowane w naszym Salonie szkła posiadają wszystkie wymagane certyfikaty świadczące o ich wysokiej jakości. Oferujemy naszym Klientom, tylko to co jest dla nich najlepsze i bezpieczne.

Bezpieczeństwo

Niezmiernie ważne jest bezpieczeństwo naszego wzroku. Źle wykonane czy dobrane soczewki okularowe mogą jedynie wpłynąć na pogorszenie naszej wady. Dlatego w naszych salonach optycznych, oferujemy jedynie takie produkty, które są bezpieczne dla naszego wzroku.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasze ponad 40-letnie doświadczenie pozwala na dobór odpowiednich soczewek okularowych dla każdej osoby. Przyjdź do nas na wizytę i przekonaj się sam. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i usług!

ikona badania wzroku

Badania wzroku

Oferujemy kompleksowe badanie wzroku. Nasz personel precyzyjnie sprawdzi Twoją ostrość widzenia i przeprowadzi badania w celu doboru okularów korekcyjnych.

ikona soczewek okularowych

Soczewki okularowe

Jakość widzenia zależy w głównej mierze od doboru rodzaju soczewek. Dobieramy je w zależności od wady wzroku i przeznaczenia.

ikona akcesoriów i dodatków okularowych

Akcesoria i dodatki

Akcesoria okularowe stały się niezbędnym dodatkiem przy zakupie okularów. Pełnią one funkcję modnego gadżetu oraz zabezpieczają nasze okulary i soczewki przez zniszczeniem.

ikona porad stylistów okularowych

Porady stylistów

Skorzystaj z usługi doświadczonych stylistów okularowych, którzy pomogą w odpowiednim doborze opraw do Twojego typu urody.

ikona serwisu i naprawy

Serwis i naprawa

Zapewniamy kompleksowy serwis i naprawę Twoich okularów. Podejmujemy się zarówno prostych jak i bardziej zaawansowanych napraw.

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupu na raty. Oferujemy raty od 0%. W razie wątpliwości odpowiemy na każde Twoje pytanie.