ikona badania wzroku

Profesjonalne badanie wzroku

Do salonu optycznego wybieramy się najczęściej w momencie, kiedy doświadczamy problemów z prawidłowym widzeniem. Jednak by pochwalić się dobrym wzrokiem konieczne są regularne wizyty u specjalisty od wzroku. Zadbaj o zdrowie swoich oczu. Zrób badania wzroku w Starachowicach, Siemiatyczach i Łosicach. Razem z Nami.

Badanie wzroku

W naszych salonach optycznych oferujemy kompleksowe badanie wzroku. Nasz wykwalifikowany personel precyzyjnie sprawdzi Twoją ostrość widzenia i przeprowadzi dokładne badania w celu doboru okularów korekcyjnych.

Wybierając Marcin Stępień Salony Optyczne, masz pewność, że wszystkie badania przeprowadzane są w sposób kompleksowy, a okulary i soczewki kontaktowe dopasowywane są precyzyjnie do Twoich potrzeb. Misją naszej firmy jest pokazanie ludziom, że okulary to nie wada, to zaleta.

Profesjonalizm

W naszych Salonach Optycznych w Starachowicach, Siemiatyczach i Łosicach spotkasz wyłącznie fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy dostosują i zarekomendują dobór okularów oraz soczewek kontaktowych do Twojej wady wzroku. Odpowiemy na każde Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Szybkość i dostępność

Wybierz dogodną dla Ciebie lokalizację oraz godzinę wizyty w naszych gabinetach. Dołożymy wszelkich starań, żeby Twoje badanie wzroku przebiegło szybko i przyjemnie, a dobrane okulary i soczewki były dla Ciebie idealnym wyborem.

Bezpieczeństwo

W naszych salonach znajduje się jedynie w pełni bezpieczny sprzęt dla Twojego wzroku. Nasz personel dba również o zachowanie wszelkich zasad higieny. Możesz czuć się u nas bezpiecznie.

Badanie wzroku w naszych salonach ma na celu sprawdzenie i ocenę ostrości wzroku zarówno do bliży, jak i do dali, a następnie dobór najlepszych okularów lub soczewek kontaktowych, w których będziesz akceptował siebie i swój wzrok.

Jak często przeprowadza się badania wzroku?

Należy pamiętać, że badania wzroku u osoby dorosłej należy przeprowadzać raz na dwa lata, a u dzieci co rok. Okularów nie dostajemy na cały życie. Należy je wymieniać, ponieważ soczewki tracą swoje powłoki i właściwości ochronne. Zmienia się również sama wada wzroku. Nie oszczędzaj. Okulary Starachowice, Siemiatycze oraz Łosice – nasz komfort i bezpieczeństwo zależy w dużej mierze od prawidłowego widzenia.

Przekonaj się sam! Zarezerwuj swoją wizytę już teraz!

ikona badania wzroku

Badania wzroku

Oferujemy kompleksowe badanie wzroku. Nasz personel precyzyjnie sprawdzi Twoją ostrość widzenia i przeprowadzi badania w celu doboru okularów korekcyjnych.

ikona soczewek okularowych

Soczewki okularowe

Jakość widzenia zależy w głównej mierze od doboru rodzaju soczewek. Dobieramy je w zależności od wady wzroku i przeznaczenia.

ikona akcesoriów i dodatków okularowych

Akcesoria i dodatki

Akcesoria okularowe stały się niezbędnym dodatkiem przy zakupie okularów. Pełnią one funkcję modnego gadżetu oraz zabezpieczają nasze okulary i soczewki przez zniszczeniem.

ikona porad stylistów okularowych

Porady stylistów

Skorzystaj z usługi doświadczonych stylistów okularowych, którzy pomogą w odpowiednim doborze opraw do Twojego typu urody.

ikona serwisu i naprawy

Serwis i naprawa

Zapewniamy kompleksowy serwis i naprawę Twoich okularów. Podejmujemy się zarówno prostych jak i bardziej zaawansowanych napraw.

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupu na raty. Oferujemy raty od 0%. W razie wątpliwości odpowiemy na każde Twoje pytanie.