ikona serwisu i naprawy

Serwis i naprawa

Wiemy, że codzienne użytkowanie okularów powoduje, że są ona narażone na ich przypadkowe uszkodzenie. Oprócz profesjonalnego badania wzroku, doboru soczewek okularowych czy akcesoriów, zapewniamy także kompleksowy serwis i naprawę okularów w Starachowicach, Siemiatyczach oraz Łosicach. Podejmujemy się zarówno prostych jak i bardziej zaawansowanych napraw.

Jakie naprawy wykonujemy?

Wymiana nosów

Wymiana śrubek

Modelowanie opraw

Naprawa uszkodzeń mechanicznych

Odwiedź jeden z naszych punktów w pasującej Tobie lokalizacji, a nasz doświadczony zespół dołoży wszelkich starań, aby Twoje okulary odzyskały dawny blask i właściwości.

ikona badania wzroku

Badania wzroku

Oferujemy kompleksowe badanie wzroku. Nasz personel precyzyjnie sprawdzi Twoją ostrość widzenia i przeprowadzi badania w celu doboru okularów korekcyjnych.

ikona soczewek okularowych

Soczewki okularowe

Jakość widzenia zależy w głównej mierze od doboru rodzaju soczewek. Dobieramy je w zależności od wady wzroku i przeznaczenia.

ikona akcesoriów i dodatków okularowych

Akcesoria i dodatki

Akcesoria okularowe stały się niezbędnym dodatkiem przy zakupie okularów. Pełnią one funkcję modnego gadżetu oraz zabezpieczają nasze okulary i soczewki przez zniszczeniem.

ikona porad stylistów okularowych

Porady stylistów

Skorzystaj z usługi doświadczonych stylistów okularowych, którzy pomogą w odpowiednim doborze opraw do Twojego typu urody.

ikona serwisu i naprawy

Serwis i naprawa

Zapewniamy kompleksowy serwis i naprawę Twoich okularów. Podejmujemy się zarówno prostych jak i bardziej zaawansowanych napraw.

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupu na raty. Oferujemy raty od 0%. W razie wątpliwości odpowiemy na każde Twoje pytanie.