ikona porad stylistów okularowych

Porady stylistów

W Salonach Optycznych w Starachowicach, Siemiatyczach oraz Łosicach wiemy, że w dzisiejszych czasach okulary, oprócz aspektów medycznych są ważną częścią garderoby, będącym kluczowym elementem w dopełnieniu całej stylizacji. Dlatego dajemy Tobie możliwość skorzystania z usługi doświadczonych stylistów okularowych, którzy pomogą w odpowiednim doborze opraw do Twojego typu urody.

Stylista okularowy

Pewnie nie raz zadawałeś sobie pytanie jaki styl okularów najbardziej do Ciebie pasuje? Czy taki kolor i kształt będzie dla mnie odpowiedni? Wyboru nie ułatwia nam olbrzymi wybór nowych modeli opraw.

W naszych Salonach Optycznych wiemy, że moda okularowa związana jest z nieustanną zmianą kształtów, kolorów oraz wielkości opraw. Dlatego nasza usługa profesjonalnego dobór okularów to gwarancja uzupełnienia naszego stylu oraz ubioru przy zachowaniu komfortowego widzenia.

Nasi styliści okularowi gwarantują nowe, niestandardowe podejście w doborze opraw. Wiedzą, że kształt twarzy to nie jedyny czynnik, która składa się na profesjonalny wybór okularów. Pozwól nam Ciebie wyróżnić.

W trakcie wizyty w jednym z naszych salonów optycznych nasi eksperci ocenią:

Twój typ kolorystyczny

Nasi styliści okularowi przeprowadzą dokładną analizę Twojego odcienia skóry, włosów oraz oczu i na tej podstawie określą do jakiego typu kolorystycznego skóry należysz.

Barwy podkreślające Twoją urodę

Sprawdzimy, które kolory pasują do Twojego typu kolorystycznego.

Oraz zaproponują Ci kształt okularów

Analiza kształtu i proporcji twarzy pozwoli na odpowiedni dobór kształtów opraw, które pasują do Twojego typu urody.

Zapraszamy do Naszych salonów.
Jesteśmy jedyni, którzy oferują innowacyjne metody doboru okularów.
Zaopiekujemy się Twoim wyglądem.

Profesjonalnie

ikona badania wzroku

Badania wzroku

Oferujemy kompleksowe badanie wzroku. Nasz personel precyzyjnie sprawdzi Twoją ostrość widzenia i przeprowadzi badania w celu doboru okularów korekcyjnych.

ikona soczewek okularowych

Soczewki okularowe

Jakość widzenia zależy w głównej mierze od doboru rodzaju soczewek. Dobieramy je w zależności od wady wzroku i przeznaczenia.

ikona akcesoriów i dodatków okularowych

Akcesoria i dodatki

Akcesoria okularowe stały się niezbędnym dodatkiem przy zakupie okularów. Pełnią one funkcję modnego gadżetu oraz zabezpieczają nasze okulary i soczewki przez zniszczeniem.

ikona porad stylistów okularowych

Porady stylistów

Skorzystaj z usługi doświadczonych stylistów okularowych, którzy pomogą w odpowiednim doborze opraw do Twojego typu urody.

ikona serwisu i naprawy

Serwis i naprawa

Zapewniamy kompleksowy serwis i naprawę Twoich okularów. Podejmujemy się zarówno prostych jak i bardziej zaawansowanych napraw.

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupu na raty. Oferujemy raty od 0%. W razie wątpliwości odpowiemy na każde Twoje pytanie.