ikona akcesoriów i dodatków okularowych

Akcesoria i dodatki

Akcesoria okularowe stały się niezbędnym dodatkiem przy zakupie okularów. Pełnią one funkcję zarówno modnego gadżetu dopełniającego stylizację, jak i funkcję bezpieczeństwa, chroniąc nasze okulary i soczewki przed zniszczeniem.

Akcesoria optyczne

Akcesoria optyczne dostępne w Starachowicach, Siemiatyczach oraz Łosicach są produktami, które służą głównie do bezpiecznego przechowywania i użytkowania okularów oraz soczewek kontaktowych. Przedmioty te w znaczący sposób ułatwiają codzienne funkcjonowanie i zwiększają komfort użytkowania. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty pochodzące od sprawdzonych przez nas producentów. Eleganckie i trwałe etui, preparaty i ściereczki do czyszczenia okularów, płyny do soczewek kontaktowych, czy łańcuszki do zawieszenia okularów – te wszystkie produkty dostępne są od ręki w naszych Salonach Optycznych.

Czy ochrona okularów jest konieczna?

Ochrona okularów jest bardzo ważna, dlatego podstawowym dodatkiem przy zakupie okularów jest dobranie odpowiedniego etui. Produkt ten pozwala na ochronę okularów podczas przechowywania oraz zabezpiecza je przed zakurzeniem, gdy pozostawione są na biurku czy półce. Aby przedłużyć żywotność oprawek wraz z soczewkami okularowymi należy zaopatrzyć się w wytrzymałe etui. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje pokrowców, począwszy od klasycznych, po stylowe i te z miękkim wnętrzem.

Niezbędnikiem osoby noszącej soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku jest pojemnik do przechowywania. Roczne, kwartalne, miesięczne, czy dwutygodniowe soczewki wymagają odpowiednich warunków. Do ich utrzymania niezbędny jest pojemnik wraz z odpowiednim płynem.

Czyste okulary zwiększają komfort ich użytkowania. W naszej ofercie znajdują się jedynie takie produkty do czyszczenia, które są proste w użyciu oraz w pełni bezpieczne dla Twoich soczewek okularowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych Salonów. Bogata oferta z pewnością zadowoli Twoje gusta, a obsługa odpowie na każde Twoje pytanie oraz doradzi w wyborze akcesoriów i dodatków.

ikona badania wzroku

Badania wzroku

Oferujemy kompleksowe badanie wzroku. Nasz personel precyzyjnie sprawdzi Twoją ostrość widzenia i przeprowadzi badania w celu doboru okularów korekcyjnych.

ikona soczewek okularowych

Soczewki okularowe

Jakość widzenia zależy w głównej mierze od doboru rodzaju soczewek. Dobieramy je w zależności od wady wzroku i przeznaczenia.

ikona akcesoriów i dodatków okularowych

Akcesoria i dodatki

Akcesoria okularowe stały się niezbędnym dodatkiem przy zakupie okularów. Pełnią one funkcję modnego gadżetu oraz zabezpieczają nasze okulary i soczewki przez zniszczeniem.

ikona porad stylistów okularowych

Porady stylistów

Skorzystaj z usługi doświadczonych stylistów okularowych, którzy pomogą w odpowiednim doborze opraw do Twojego typu urody.

ikona serwisu i naprawy

Serwis i naprawa

Zapewniamy kompleksowy serwis i naprawę Twoich okularów. Podejmujemy się zarówno prostych jak i bardziej zaawansowanych napraw.

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupu na raty. Oferujemy raty od 0%. W razie wątpliwości odpowiemy na każde Twoje pytanie.